Potrzebujesz porządnego studia, w którym pozbędziesz się cellulitu? W którym wykonają Ci masaż całego ciała w różnych odsłonach? Potrzebujesz salonu, w którym zrobisz sobie nową fryzurę, oddasz swoje zmęczone ręce profesjonalistkom, które zrobią Ci wspaniały manicure, a może chcesz spróbować konkretnego makijażu, który zrobi dla Ciebie profesjonalistka, byś wiedziała, jak później sama masz się malować i jak dobierać kosmetyki? A może chcesz iść do salonu urody na szkolenia?

To wszystko i wiele wiele więcej znajdziesz w salonie urody – Oaza piękna (http://www.oazapiekna.eu/).

W ofercie salonu znajdziesz: masaże, pielęgnację ciała, zabiegi likwidujące cellulit, zabiegi na stopy, fryzjera, zabiegi kosmetyczne, masaże, makijaż permanentny i zwykły, przedłużanie włosów i rzęs, stylizację paznokci, przebijanie nosa i uszu a także włosy Clip na dopinki. Ponadto w ofercie znajdziesz niechirurgiczny przeszczep włosów, któremu poddaje się coraz więcej zarówno kobiet jak i mężczyzn, by w ciągu jednego dnia odzyskać piękne włosy.

Dodatkowo: jak już wspomnieliśmy, Salon Urody Oaza Piękna przeprowadza szkolenia – zarówno dla osób początkujących i zaawansowanych. Oferta nie tylko kierowana jest dla osób, które chcą się podszkolić bo potrzebują tego w życiu zawodowym, kierowane są bowiem i do tych, którzy po prosu chcą się czegoś nauczyć dla siebie.

Oaza Piękna to bardzo doświadczony ośrodek szkoleniowy, który posiada niezwykłe umiejętności w tym, czego uczą. To nie tylko “sucha” nauka – salon bowiem ma salę szkoleniowo-treningową – posiadają więc niezbędne wyposażenie a także stanowiska codziennej pracy dla osób, które na to szkolenie się zapisały.

Odwiedź stronę salonu i sprawdź pełną ofertę. Możesz również sprawdzić czy są dostępne aktualnie jakieś promocje na wybrane zabiegi. Zobaczysz również obszerną galerię prac każdej stylistki tu zatrudnionej a także poznasz opinię klientów, którzy już zdecydowali się na wizytę w Oazie Piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *