Co prawda wychodzenie na zakupy ze stylistką, chadzanie do niej do studia kojarzy się raczej z osobami z show biznesu, to jednak nie wygląda to tak do końca. Stylistki dostępne są dla wszystkich. Dla tych, którzy występują przed kamerami, ale również dla nauczycielki, księgowej czy stewardessy!

Co więcej – nie tylko Panie korzystają z porad stylistek. Panowie równie często szukają pomocy u specjalistów, kiedy czeka ich ważne spotkanie biznesowe, kiedy chcą zmienić swoją garderobę na modniejszą, bardziej „aktualną”, albo kiedy w sklepach nie ma kompletnie nic (albo tak im się wydaje), dostosowanego do ich sylwetki.

Warto wspomnieć, że ostatnio coraz częściej z porad stylistek korzystają młode pary – podczas wyboru sukni ślubnej i garnituru – w końcu w tak ważnym dniu, chcą wyglądać naprawdę olśniewająco i modnie!

Co jednak czeka Was na zakupach, spotkaniu ze stylistką?

Na co mam się nastawić, co mnie czeka na spotkaniu ze stylistką?

Możesz najpierw udać się do studia stylistki, by lepiej się poznać, porozmawiać, ustalić wszystkie szczegóły – co potrzebujesz kupić, dlaczego chcesz skorzystać z porady stylistki itd. Kiedy już zdecydujesz się na dalsze usługi stylistki, ustalicie termin wspólnych zakupów (podpowiedź: jeśli Twój budżet jest ograniczony, możesz udać się na zakupy podczas wyprzedaży).

Zastanów się dobrze jaki strój potrzebujesz, jaki budżet na zakupy chcesz przeznaczyć, co potrzebujesz do uzupełnienia bądź wymiany swojej garderoby.

Jedni chcą kupić tylko suknię ślubną, inni chcą wymienić całą garderobę letnią bądź zimową… A jeszcze inni, chcą przekonać się w czym będą wyglądać naprawdę dobrze i korzystnie – bo do tej pory – ciężko było im samodzielnie dobrać odpowiednio garderobę do swojej sylwetki.

Takie zakupy trwają zazwyczaj około 4 godzin (w zależności oczywiście od Waszych wymagań). Stoicie w przymierzalni – a stylistka tylko przynosi Wam stroje – co najważniejsze – to do Was należy ostateczny wybór – to Wy decydujecie czy coś kupicie, czy jednak nie.

Możecie mieć jednak pewność, że zakupy ze stylistką sprawią Wam wiele radości i będą świetną zabawą. Możecie z jej usług korzystać chociażby dwa razy w roku – podczas gdy chcecie wymienić swoją garderobę na „świeższą”.

więcej na stronie osobistej stylistki: https://www.osobistastylistka.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *