Chcesz wręczyć nauczycielowi, dyrektorowi, szefowi, mamie, tacie, koleżance, przyjaciółce, koledze… podziękowania, ale uważasz, że zwykła papierowa forma to za mało? Chcesz by było to coś wyjątkowego, coś WOW! Co będzie stało na szafce i przypominało obdarowanemu o Tobie i o tym, dlaczego dostał to podziękowanie w pięknej i eleganckiej formie – z grawerem bądź nadrukiem na drewnie bądź plexi? A może sam dla siebie chcesz jakąś ciekawą statuetkę pamiątkową – od tak, bez okazji?

Nie masz czasu biegać po sklepach i nie masz pojęcia komu zlecić wykonanie takich grawerowanych elementów?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, odwiedź stronę internetową firmy Graweo (http://graweo.com/) i przejrzyj ich ofertę – prace oczywiście są przykładowe, bo niemal każde zlecenie wykonują dokładnie pod polecenie i szczegółowe wymagania swoich klientów. Może znajdziesz tu inspirację bądź podpowiedź, jaką formę podziękowania, dyplomu, jaką statuetkę czy medal potrzebujesz.

Czym dokładnie zajmuje się firma i co produkują?

-Dyplomy – podziękowania (wykonane z plastiku i drewna, grawerowane bądź z nadrukiem),

-Elementy grawerowane; podkładki, breloczki różnego typu, kasetki czy skrzynki prezentowe,

-Puchary, Statuetki, Medale różnego typu, na każdą okazje, z dowolnym grawerem czy nadrukiem,

-Szyldy i tabliczki różnego typu,

-Opakowania prezentowe np. skrzyneczki na wino czy na inne szklane prezenty, by mieć pewność, że się nie potłucze,

Ponad to, znajdziecie tu również ofertę gadżetów reklamowych różnego typu.

Jak widać, oferta jest bardzo bogata, a i tak do każdego zlecenia fachowcy podchodzą bardzo indywidualnie – nie ważne, czy jest to gigantyczne zlecenie czy jeden mały elemencik.

Firma posiada swój własny, bardzo rozbudowany park maszyn wszystkie zlecenia wykonują samodzielnie, na miejscu – co przekłada się na czas realizacji zlecenia. Nie samym wykonaniem zlecenia zajmą się fachowcy, ale również służą pomocą i doradztwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *