Codzienne obowiązki sprawiają, że nie mamy niekiedy nawet czasu, aby pomyśleć o urlopie. Jednak każdy z nas z pewnością nie może się go doczekać. Zazwyczaj planujemy go w okresie letnim. Jedni wybierają góry drudzy wolą jechać nad morze. Wspaniałe widoki, przyjemny, górski klimat oraz czyste, świeże powietrze z pewnością poprawiają nasze samopoczucie. Do tego urlop w górach dostarcza nam mnóstwo atrakcji. Polecanym miejscem wypoczynkowym z wieloma atrakcjami dla całych rodzin są niewątpliwie Kluszkowce nad Czorsztynem w Pieninach.

Nocleg w Kluszkowcach w Szarotce

Jeśli odpowiada Wam właśnie taka forma odpoczynku pozostaje jedynie wybrać odpowiedni ośrodek wypoczynkowy. Pensjonat Willa Szarotka to gwarancja noclegu o bardzo wysokim standardzie, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających urlopowiczów. Pensjonat oferuje Państwu 75 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 – osobowych. Pokoje z własnym pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone są w radio, TV SAT, bezprzewodowy dostęp do internetu w całym obiekcie i telefon.

Atrakcje w Kluszkowcach i okolicy:

Zamek w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie, przełom Dunajca, Kościółek w Dębnie, szlaki górskie, Zalew Czorsztyński, Turbacz, obozy żeglarskie i narciarskie, wędkarstwo.

Pensjonat ** Willa Szarotka

ul. Pienińska 16

34-440 Kluszkowce

tel./fax 18 26-50-552

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *