Niejeden z nas zna beznadziejny trud przekonywania alkoholika do tego, by podjął leczenie. Zdajemy sobie sprawę, że podejmując temat leczenia narażamy się na drwinę, złość, a nawet obelgi, by nie wspomnieć o “żelaznym repertuarze” alkoholika, który stanowią przeprosiny i obietnice poprawy.

Jeżeli jednak alkoholik zrozumie swój problem i zdecyduje się podjąć leczenie, warto wybrać odpowiedni Ośrodek Terapii. Należy zwrócić uwagę nie tylko na udogodnienia ale również na doświadczenie kadry i zaplecze medyczne.

Ośrodek “Słoneczna” w Nowym Sączu

Jest to kameralny ośrodek usytuowany z dala od uczęszczanych miejsc na rozległym terenie, wśród pięknej przyrody. To miejsce gwarantuje bezpieczeństwo, ciszę i spokój. Do dyspozycji pacjentów oferowane są pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami, salon z kominkiem, siłownia, biblioteka oraz tenis stołowy. Ponadto ośrodek oferuje pomoc w uzależnieniach od hazardu, narkomanii, internetu innych współczesnych uzależnieniach. Wszyscy chętnie mogą skorzystać z oferty na “próbę”. W ciągu pierwszych 3 dni pobytu mogą bez kosztów zrezygnować z terapii.

Dane adresowe ośrodka
Ośrodek Terapii Uzależnień “Słoneczna”
ul. Zabełecka 7, 33- 300 Nowy Sącz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *